TWOJA MOC JEST W TOBIE

I gdzie chcesz ją jeszcze znaleźć? Twoje życie zaczyna się w Tobie. Tam tętni początek Twojego życia - wewnątrz. Dlatego nie znajdziesz mocy poza sobą.Ona bierze się z tego kim jesteś teraz. Nie ma znaczenia kim byłeś i kim będziesz w tym momencie. Twoja energia bierze się z tego kim jesteś właśnie w tym momencie. Nie z tego kim są Twoi przyjaciele, znajomi albo jaki jest ustrój polityczny. Choć wielu ludzi uważa, że ma to kolosalny wpływ, to myślę, że ma to znaczenie marginalne. Wielu ludzi nie wie co się dzieje choćby w polityce czy u ich znajomych. Taką wybrali drogę w swoim życiu. A więc nie ma to wpływu na nich samych.


Tą wewnętrzną siłę można odnaleźć w sobie wtedy, gdy więcej czasu poświęcamy samemu sobie. Gdy inni nie zabierają nam uwagi, którą nie zawsze mamy dla siebie. To bardzo ważne, aby odnajdywać moc w swoich decyzjach, działaniu i braniu odpowiedzialności za siebie. Wtedy nie potrzebujemy innych, aby być szczęśliwymi. Potrzebujemy ich, aby to szczęście z nimi dzielić. Nie obarczamy innych swoimi niepowodzeniami, bo sami mamy siłę, aby je rozwiązywać. A gdy zachodzi taka potrzeba mieć odwagę, aby poprosić o wsparcie.


Łukasz

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
  • White LinkedIn Icon

Moją misją jest wzbudzenie w Tobie potężnej siły napędowej, która może zmienić każdą wizję, marzenie, cel czy pragnienie w rzeczywistość.


Powodzenie nie jest dziełem przypadku czy szczęścia, sukces można wypracować, ciężką pracą, wytrwałością i poświęceniem.