TO, ŻE JESZCZE DZIŚ NIE OSIĄGNĄŁEŚ SWOJEGO CELU

MAŁY, mówią o dziecku, które z pozoru nie wiele wie o świecie, ale doskonale wie, jak prawdziwie żyć.


MAŁYm, ludzie dorośli czasami nazywają swoje życie, choć tak naprawdę ich doświadczenie wskazują, że jest zupełnie inaczej. Z jakiegoś powodu umniejszają sobie swoją wartość.ŚREDNI, jest wynik u ludzi, którzy nie angażują się w swoją pracę i realizację marzeń. Czasami nazywają siebie średniakami, bo ciągle porównują się z innymi.


ŚREDNI wiek człowieka wcale nie oznacza już przejścia na emeryturę. I wcale nie trzeba rezygnować z siebie i swojego życia. Masz za sobą wiele lat doświadczenia, a teraz co najmniej drugie tyle przed Tobą.


WIĘKSZY ktoś ma dom od Ciebie lub samochód. Bardzo często ta wielkość powoduje u Ciebie małość. Jednak nie wiesz tak naprawdę, co kryje się za tym, co powoduje u Ciebie posępny nastrój.


WIĘKSZY potencjał mają ludzie, którzy zaczynają w siebie wierzyć. Zaczynają dostrzegać coraz większe możliwości, bo zaczęli zupełnie inaczej patrzeć na swoje życie.


NAJWIĘKSZE marzenie zawsze można spełnić. Trzeba tylko spełnić wiele określonych działań. Jednak potrzebne jest również poświęcenie i pot, które każdy musi wylać, aby stać się mistrzem dla siebie samego.


To, że jeszcze dziś nie osiągnąłeś swojego celu, wcale nie oznacza, że nie możesz go zrealizować.


Łukasz