SPODZIEWAJ SIĘ NAJLEPSZEGO, BĄDŹ GOTÓW NA NAJGORSZE.

Jeśli masz cel, plany, marzenia to masz też drogę do przebycia, im wyżej mierzysz tym dłuższa będzie Twoja podróż.
Droga nie zawsze będzie prosta… będą zakręty, często ostre, będzie bywało ślisko i niebezpiecznie. Będą momenty, kiedy śmiało możesz pojechać na autopilocie, ale będzie taki czas, kiedy zmuszony będziesz do maksymalnej koncentracji. Spotkasz na swojej drodze wielu sprzymierzeńców, ale również tych, którzy będą chcieli Cię zawrócić.

Znam wielu, którzy rezygnowali z marzeń, zamykali bądź nie otwierali swoich firm… bo napotykali przeszkody, nie kończyli dzieła swojego życia, bo ktoś ich skrytykował, kończyli swoje wymarzone kariery, bo zostali wyśmiani. Im większy cel, tym dłuższa droga. Im dłuższa droga tym więcej przeszkód, zakrętów, awarii, problemów… Problemem wielu jest to, że nie są gotowi na stawienie czoła przeciwnością, kiedy spodziewasz się tylko sprzymierzeńców i sprzyjających warunków, to możesz szybko się rozczarować i zrezygnować z marzeń. Tak, tak… jestem zwolennikiem pozytywnego myślenia i nastawienia. Wiem jednak, że życie płata figle… ktoś, kto wydawał się Twoim przyjacielem z dnia na dzień może stać się kimś, kto z niezrozumiałych powodów rzuca Ci kłody pod nogi.

Spodziewaj się najlepszego, bądź przygotowany na najgorsze.

To odpowiednie nastawienie by osiągnąć to, o czym większość może tylko zamarzyć. Idź odważnie przed siebie, wykorzystuj w 100% sprzyjające wiatry i prądy, a kiedy zdarzy się burza i huragan, skoncentruj się na swoim celu, przypomnij sobie, dlaczego wybrałeś właśnie tę drogę i to co na Ciebie czeka na jej końcu. Niesprzyjające warunki miną szybciej niż myślisz, możesz je przeczekać, może przez chwilę zwolnić, ale nigdy nie schodź ze swojej drogi, jeśli jest dla Ciebie ważna.

Los i życie będą Cię testować, wszechświat zawoła - sprawdzam!

Pokaż wtedy, że wiesz, dokąd zmierzasz. Podnieś głowę i zmierz się z problemami, nigdy nie chowaj głowy w piach. Działaj pomimo trudności, wiesz przecież po co to robisz. Kiedy dotrzesz do swojego celu, szybko odkryjesz, że sama droga do niego była największą przygodą, że najbardziej jesteś dumny z przeszkód, które pokonałeś i wspominać będziesz te największe. To właśnie one ostatecznie sprawią Ci najwięcej satysfakcji i radości. Będzie czasem bolało, może być czasem naprawdę ciężko… ale warto!

To Twoja droga, pozostań na niej. Masz więcej siły niż myślisz!

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
  • White LinkedIn Icon

Moją misją jest wzbudzenie w Tobie potężnej siły napędowej, która może zmienić każdą wizję, marzenie, cel czy pragnienie w rzeczywistość.


Powodzenie nie jest dziełem przypadku czy szczęścia, sukces można wypracować, ciężką pracą, wytrwałością i poświęceniem.