MYŚL TO ENERGIA

"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami". - Susan Taylor Nie tylko myśl. Wszystko jest energią. I choć wielu jeszcze tego nie rozumie lub nie akceptuje, to tak właśnie skonstruowany jest nasz świat. Jest w nim wiele praw, które działają nie patrząc na to, czy my je rozumiemy czy nie. One po prostu są.
Jeśli w końcu zrozumiesz, że są rzeczy poza tym czego uczą nas w szkołach i uczelniach, to zaczniesz zgłębiać wiedzę, która odmieni sposób funkcjonowania Twojego życia. Jednak wielu ludzi wciąż ze strachu przed nieznanym oczernia i wyśmiewa to, co pokazuje chociażby fizyka kwantowa. I nie ma w tym wszystkim już jakiejś szczególnej magii, a jedynie prawa natury, które są częścią naszego życia.


To dzięki tej energii każdy z nas żyje. A nasze myśli stają się rzeczywistością. Oczywiście musi zostać spełnionych wiele warunków, ale czy tego chcesz czy nie wszechświat realizuje to o czym myślisz. Zarówno te pozytywne, jak i negatywne obrazy z Twojego umysłu. Czasami nie wprost, bo i nasze obrazy nie zawsze są jasne, ale prędzej czy później wszystko do nas przychodzi. Trudność polega na tym, że wielu ludzi w znacznej części dnia myśli o tym czego by nie chciała. W rezultacie otrzymują tego więcej.


Wszystko zmienia się wraz ze sposobem myślenia o sobie i tym, co Ciebie otacza.


Łukasz

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
  • White LinkedIn Icon

Moją misją jest wzbudzenie w Tobie potężnej siły napędowej, która może zmienić każdą wizję, marzenie, cel czy pragnienie w rzeczywistość.


Powodzenie nie jest dziełem przypadku czy szczęścia, sukces można wypracować, ciężką pracą, wytrwałością i poświęceniem.