PIĘKNIE I KOLOROWO

Aktualizacja: 16 wrz 2019


Nie zawsze tak było... bywało bardzo trudno. Przez długi czas nie było mnie stać, nie tylko na wymarzone wakacje ale i na zwykły bilet komunikacji miejskiej...
Postanowiłem to zmienić! Miałem wielkie marzenia, sformułowałem z nich cele. Sporządziłem plan i zacząłem działać. Wiele się zmieniło... ale nie samo. Same to wąsy rosną ;) Jeśli chcesz coś zmienić to musisz zacząć działać! Podjąć ryzyko, świadomie zdecydować się na niewygody i konsekwentnie, pomimo przeszkód, realizować plan krok po kroku.

Tak, dziś podróżuje w przepiękne miejsca z moja rodziną. Mam na to środki i czas. Zdrowie też dopisuje. Realizuje swoje pragnienia i pasje.

Za darmo nic jednak nie dostałem i wiedz, że Ty też nie dostaniesz. Zacznij decydować o swoim życiu, weź los we własne ręce! Pracuj każdego dnia, KAŻDEGO!!! Nad realizacją swojego planu.

Zapłać za swoje marzenia - zaangażowaniem, wytrwałością, pokorą, cierpliwością, wyrzeczeniami często łzami i fizycznym bólem. Nie ma innej drogi.

Ja mam kawał wędrówki za sobą, jeszcze więcej przede mną. Chcę inspirować, motywować i przekazywać sprawdzone narzędzia. Moja misją jest wspieranie innych w ich drodze do życia na własnych warunkach.

Cieszę się, że jesteś tutaj ze mną! Bądź odważny i konsekwentny! Mam nadzieję, że choć w małym stopniu, przyczynie się do Twojego kroku w przód!

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
  • White LinkedIn Icon

Moją misją jest wzbudzenie w Tobie potężnej siły napędowej, która może zmienić każdą wizję, marzenie, cel czy pragnienie w rzeczywistość.


Powodzenie nie jest dziełem przypadku czy szczęścia, sukces można wypracować, ciężką pracą, wytrwałością i poświęceniem.