BYĆ W PEŁNI PRZYGOTOWANYM

Ludzie chcą być w pełni przygotowanym do wszystkiego, aby coś zacząć. Jeśli tak się dzieje, to spoczywają na laurach i nie robią nic więcej. Wiele spraw odpuszczają lub z nich rezygnują, bo wciąż nie czują się wystarczająco gotowi.Rozwój przychodzi tylko wtedy, gdy mamy minimalną wiedzę i wyruszamy w drogę, której kompletnie nie znamy. Uczymy się jej w trakcie wędrówki, aby doskonalić swoje umiejętności, zdobywać doświadczenie. To zupełnie inna nauka niż ciągłe studiowanie książek. Bardzo często okazuje się bowiem, że cała ta wieloletnia wiedza nie jest już aktualna. I gdy nawet wydaje się, że ktoś został przygotowany do nowego wyzwania, to brakuje mu znacznie więcej niż mogłoby się to wydawać.


Być może właśnie z tego powodu prawie 90% absolwentów uczelni nie pracuje w wyuczonym zawodzie. Z jednej strony nie jest przygotowany na to rynek pracy. Z drugiej brak przygotowania i doświadczenia. Oczywiście jedno i drugie może iść w parze. Zarówno nauka, jak i zdobywanie praktycznego zastosowania tej wiedzy. Dzięki temu człowiek potrafi odnaleźć się zawsze w wielu sytuacjach, będąc zawsze gotowym do drogi.

Łukasz

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
  • White LinkedIn Icon

Moją misją jest wzbudzenie w Tobie potężnej siły napędowej, która może zmienić każdą wizję, marzenie, cel czy pragnienie w rzeczywistość.


Powodzenie nie jest dziełem przypadku czy szczęścia, sukces można wypracować, ciężką pracą, wytrwałością i poświęceniem.