Pozwolę sobie zacytować słowa, jakie napisał o mnie Łukasz Milewski - CEO firmy Milewski Grow With Us, która od 12 lat organizuje największe wydarzenia rozwojowe i biznesowe w kraju. Określany mianem „Ojca rozwoju osobistego” w Polsce. Dzięki jego inicjatywie Polskę odwiedziły takie osoby jak Tony Robbins, Nick Vujcic czy Gary Vaynerchuk. Mentor, pisarz, przedsiębiorca.

 

Dziękuję Łukaszu za to co o mnie napisałeś, jest to dla mnie ogromne wyróżnienie.

milewski.png

Poznaj człowieka, który inspiruje do autentycznej zmiany w życiu. Kiedy poznasz go bliżej odkryjesz, że nie wpisuje się w żadne ramy tego jak często postrzegamy człowieka sukcesu. Skromny, stonowany, piekielnie skuteczny w działaniu, na co dzień poza prowadzeniem z dużym sukcesem kilku firm, propaguje ideę szacunku i wdzięczności. To niezwykłe połączenie było odzwierciedleniem pierwszego kroku w jego życiu. Była nim decyzja o całkowitej transformacji życia. Taka przed którą każdy z nas staje, na jednym z etapów życia. Zaryzykował.

 

Lata wytrwałej pracy i efekty jakie zaczął osiągać spowodowały, że inni ludzie zaczęli zwracać się do niego o pomoc. Tak w naturalnym sposób stał się mentorem, który uczył poprzez jedyny sposób jaki znał – praktykę.

Z jego wystąpień bije niezwykłe ciepło i prawda, bo kocha ludzi, a jego misją jest to by wzrastali. 

 

Łukasz Milewski

Wierzy, że każdy człowiek dysponuje ogromnym potencjałem, którego często nie potrafi z rożnych przyczyn uwolnić i w pełni wykorzystać. Doskonale wie o co chodzi, bo sam to przerabiał. Pomaga uwolnić moc i energię oraz pobudzić zaangażowanie i efektywność. Zachęca ludzi do odwagi i ufności we własne siły, pomaga w odkrywaniu talentów wykorzystując nowoczesne narzędzia rozwojowe. Gdy nie prowadzi firmy, spędza czasu z tymi, których kocha. Jest szczęśliwym mężem i ojcem dwóch wspaniałych córek. Jego pasją jest aktywny i zdrowy tryb życia.

 

Jest absolwentem elitarnej szkoły World Class Speaker i certyfikowanym trenerem przez Milewski & Partnerzy – jednym z niewielu w Polsce.

 

OPINIE KLIENTÓW

Prowadzący zaangażowany na 150%  w szkolenie i relację z grupą. Szkolenie zmieniło mój pogląd na świat i moją osobę w kontekście rozwoju osobistego. Myślę, że wartość merytoryczna jest na najwyższym poziomie.

PIOTR BANASZYŃSKI

Dużo energii, ciepła, super atmosfera, profesjonalizm, skuteczne warsztaty, charyzmatyczny mówca, świetna organizacja, ciekawe wyzwania i inspiracje, ciekawa

i rzetelna wiedza.

AGNIESZKA KOZERSKA

Wydarzenie, które zmienia nasze życie i podejście do życia. Wszystko zależy od naszego zaangażowania, czy korzystamy z szansy, która została podana na “złotej tacy” . “13 prawd szczęśliwego życia”, które zmieni podejście do życia, do szczęśliwego życia. Tylko “13 dni”, a możliwości tak wiele.

AGATA KRYSTEK-JĘDŻYK

2 miesiące temu myślałam, że sama przekroczyłam mnóstwo granic, podsumowując wcześniejsze kilka miesięcy po programie BE MORE. Dziś widzę, że to była tylko namiastka czegoś, co można ze swym życiem zrobić. Jestem w stanie gospodarować czasem, jak nigdy wcześniej - już go nie marnuję na zbędne czynności. Cele realizuję z dnia na dzień, wciąż odhaczając kolejne.. I dodając jeszcze więcej nowych  To, co było kiedyś tak trudne, dziś jest banalne. Nie popełniam tak wielu błędów, dużo lepiej dbam o relacje z najbliższymi, całkowicie odstawiłam cukier, a trening kilka razy w tygodniu jest już czymś, z czego nie umiem zrezygnować. W zrozumieniu i zmianie tego wszystkiego ogromnie pomogło mi BE MORE - hiperinensywne szkolenie stworzone przez wspaniałego Łukasz Cybulski i grupę, która zostanie w moim serduszku już zawsze.

WERONIKA SALAMON

Po trzech miesiącach BE MORE uświadomiłam sobie, jak wiele dał mi każdy dzień przeprowadzony z workbookiem szkoleniowym. Największą kompetencją, jaką udało mi się uzyskać to świadomość tego, że każda decyzja ma wpływ na moje życie, oraz to, że tylko ja mam wpływ na swoją przyszłość. Nauczyłam się prawidłowo określać swoje cele oraz projektować drogę do ich osiągnięcia. Budowałam potężne zaufanie do samej siebie. Koło życia, które przed rozpoczęciem szkolenia było w opłakanym stanie, na dzień dzisiejszy „pęcznieje” w proporcjonalnym rozmiarze. Poprawiłam swoje życie na każdej płaszczyźnie: relacje, pasja, kariera, finanse, zdrowie, rozrywka, hobby – wszystkie te części stanowią aktualnie jedną zgraną i pełną układankę. Dodatkowo zdobyłam spokój ducha, którego szukałam od lat. 

 

AGATA PAŁĄGIEWICZ