Łukasz

Cybulski

Moją misją jest wzbudzenie w Tobie potężnej siły napędowej, która może zmienić każdą wizję, marzenie, cel czy pragnienie w rzeczywistość.

Zarówno w życiu jak i w biznesie stawiam na skuteczność. Nieustanie wyznaczam sobie nowe, duże cele, które konsekwentnie realizuję. Wierzę, że powodzenie nie jest dziełem przypadku czy szczęścia, sukces można wypracować, ciężką pracą, wytrwałością i poświęceniem. 

"Każdego dnia dąż do bycia lepszą wersją samego siebie"

Łukasz Cybulski

Szczęśliwy mąż i ojciec

a1125b3f-be33-426f-9b06-30e27579769b.png

Rodzina, jest dla mnie niezwykle ważna. Dostarcza mi ciepła, radości, miłości i szczęścia. Od moich córek i żony otrzymuję nieocenione wsparcie, które pomaga w trudnych chwilach, oraz docenienie tak ważne w codziennej gonitwie. Kocham je całym sercem i każdego dnia czuję ogromną wdzięczność, za to szczęście, że są blisko mnie.

Doświadczony trener

Jestem jednym z niewielu w Polsce certyfikowanym trenerem przez "Milewski & Partnerzy" oraz Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania „MATRIK”. Od ponad 13 lat z sukcesami zajmuję się szkoleniami z zakresu skutecznej sprzedaży interpersonalnej, wystąpień publicznych, budowania efektywnych zespołów oraz rozwoju osobistego.

Inspirujący mówca

184.jpg

Jestem absolwent elitarnej szkoły "World Class Speaker".
Ze sceny motywuję i inspiruję do odważnych zmian oraz do wzięcia odpowiedzialności za własne życie. Pomagam uwolnić moc, energię oraz pobudzam zaangażowanie i efektywność. Na swoim koncie mam wystąpienia na wielu scenach, w tym na największym evencie motywacyjnym w Polsce "Życie Bez Ograniczeń".

Przedsiębiorca z sukcesami

Nieprzerwanie od 2006 r. prowadzę działalność gospodarczą. Wprowadziłem na polski rynek kilkanaście marek. Od ponad 13 lat z powodzeniem buduje skuteczne zespoły i zarządzam nimi. Obecnie prowadzę dużą firmę handlową, którą zbudowałem od podstaw, jestem również założycielem i prezesem "Level Up Szkolenia" sp. z o.o.

Skuteczny sprzedawca

Swoją przygodę ze sprzedażą rozpocząłem w 2004 r. szybko zacząłem osiągać ponadprzeciętne wyniki. Bardzo wysoka skuteczność, moje ambicje i predyspozycje pozwoliły mi bardzo szybko awansować na stanowisko trenera, a następnie menagera w dużej firmie handlowej. Niezmiennie od ponad 13 lat, z dużymi sukcesami uczę sztuki sprzedaży interpersonalnej. Moje 15 letnie doświadczenie w sprzedaży interpersonalnej i wyniki jakie osiągam, pozwalają mi nazywać się ekspertem w tej dziedzinie. Nie zmienia to jednak mojej chęci pogłębiania wiedzy na temat sprzedaży interpersonalnej.

Człowiek z pasją

Odważnie podejmuję nowe odważne wyzwania i świadomie wprowadzam się w stan dyskomfortu, gdyż mam świadomość, że do odważnych świat. Pielęgnuję moje pasje do aktywnego i zdrowego stylu życia, oraz wspierania i wzmacniania innych w ich drodze do celu. Pasja daje siłę i determinację, pomaga pokonywać przeszkody, których w życiu nie brakuje. Pasja napędza, nadaje życiu sens i sprawia, że chce się żyć.